Ansambel Onud sisering lekib!

Sisering lekibNo tere siis kua. Pole ammu kirjutanud, aga seda ikka asja pärast. Mitte et mul poleks midagi öelda olnud – kaugel sellest. Öelda oleks olnud ju tegelikult kogu aeg ja kindlasti oleks Teil, kallid Onude sõbrad, ka kogu aeg midagi vastu öelda olnud. Põhjuseid, miks ikkagi ütlemata on jäänud, on tegelikult ainult üks. See võib kõlada imelikult ja veidi nagu otsitud, aga see on sulatõsi. Nimelt sai mul sülearvuti aku tühjaks ja tühja akuga juba kompuutrit käima ei aja. Teie kindlasti nüüd et: “Kas sul rüperaali laadijat ei olnud?” Vastus on muidugi võib-olla natuke raskesti usutav, aga see on nii: laadija oli kadunud. Nüüd siis teate. Täna aga õnnestus mul täitsa juhuslikult  see õnnetu laadija üles leida. Oli teine nii sügavale arvuti koti küljetaskusse pugenud, et ei osanud sinna kohe vaadatagi. Aga nüüd on see leitud. Lõpp hea – kõik hea.
Nüüd siis asja juurde. Üritasime, mis me üritasime, aga hästihoitud saladus on ilmsiks tulnud. Kust see lekkis ja kas on põhjust kahtlustada Onude siseringi, selle selgitab välja juba sisejuurdlus. Lekkis kuidas lekkis, aga lekkis ja nüüd ei jää meil ka mud üle, kui ametlikult teada anda. Selleks et ei jääks imelikku muljet, nagu tahaks midagi varjata. Niisiis.

Kuulutus-Kuulutus!
Sellesinase kuu kahekümne esimesendal päeval, käesoleva nädala laupäeval, leiavad suvepealinnas aset trill ja trall. Toimuvad need ühes ja samas kohas ja ajakava on sätitud nii, et esimene pool õhtut on trill, siis väike vaheaeg, ning siis trall. Lihtne. Vastutuse võtab toimunu eest rühmitus Onud. Kus see kõik toimub, tuleb huvilistel ise välja uurida. Kui suudate koodi, mille annan, ära dešifreerida, siis olete ilmselt huviline ja ühtlasi oodatud.

Kood on selline:
www.kuur.ee

Järgmisele nädalal ette vaadates, veel paar koodi:
www.sossi.ee
www.kochiaidad.ee/?go=al04

Head nuputamist.

Onu Ahto

Postitatud rubriiki avalikud esinemised, Onu Ahto. Talleta püsiviide. Kommenteeri või lisa trackback-viide: Trackback-viite URL.

6 Kommentaarid

 1. Piret
  Lisatud aprill 21, 2012 kell 19:33 | Püsiviide

  ei jõudnud trilli ajaks ja ei jõua ka tralliks kohale. aga järgmisel nädala võib juhtuda, et läheb otse vastupidi.

 2. Triin
  Lisatud aprill 23, 2012 kell 17:14 | Püsiviide

  Ettevaatust! Muusikaline koosseis Onud põhjustab pöördumatut heatujulisust ning tantsujalakesi!

  Enne tarvitamist lugeda pakendi infolehte.

  • Piret
   Lisatud aprill 23, 2012 kell 19:14 | Püsiviide

   järgi testitud. pakend ja sisu on omavahel kooskõlas 🙂

  • Martti
   Lisatud aprill 24, 2012 kell 05:22 | Püsiviide

   Tähelepanu! Tegemist on bändiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult internetis olevat veebilehte. Kaebuste püsimise korral või bändi kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga.

 3. Triin
  Lisatud aprill 24, 2012 kell 07:46 | Püsiviide

  Säherduse healoomulise hoiatusega võiksite igat kontserdi alustada kindlustamaks, et kuulajad on kursis võimalike kõrvalmõjudega.

 4. Piret
  Lisatud aprill 24, 2012 kell 09:32 | Püsiviide

  kõrvaltoimed on vältimatud, nendega ei ole mõtet võidelda. need on positiivset laadi. bändi kõrvaltoimed on ka vajalikud või noh kõrvalekalded 😛 ega muidu poleks bänd see mis ta on 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-posti ei avaldata ega jagata kunagi published nor shared.

Võid kasutada järgmisi HTML märgendeid ja atribuute <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 • Onud Facebookis