Ansambel Onud sisering lekib!

Sisering lekibNo tere siis kua. Pole ammu kirjutanud, aga seda ikka asja pärast. Mitte et mul poleks midagi öelda olnud – kaugel sellest. Öelda oleks olnud ju tegelikult kogu aeg ja kindlasti oleks Teil, kallid Onude sõbrad, ka kogu aeg midagi vastu öelda olnud. Põhjuseid, miks ikkagi ütlemata on jäänud, on tegelikult ainult üks. See võib kõlada imelikult ja veidi nagu otsitud, aga see on sulatõsi. Nimelt sai mul sülearvuti aku tühjaks ja tühja akuga juba kompuutrit käima ei aja. Teie kindlasti nüüd et: “Kas sul rüperaali laadijat ei olnud?” Vastus on muidugi võib-olla natuke raskesti usutav, aga see on nii: laadija oli kadunud. Nüüd siis teate. Täna aga õnnestus mul täitsa juhuslikult  see õnnetu laadija üles leida. Oli teine nii sügavale arvuti koti küljetaskusse pugenud, et ei osanud sinna kohe vaadatagi. Aga nüüd on see leitud. Lõpp hea – kõik hea.
Nüüd siis asja juurde. Üritasime, mis me üritasime, aga hästihoitud saladus on ilmsiks tulnud. Kust see lekkis ja kas on põhjust kahtlustada Onude siseringi, selle selgitab välja juba sisejuurdlus. Lekkis kuidas lekkis, aga lekkis ja nüüd ei jää meil ka mud üle, kui ametlikult teada anda. Selleks et ei jääks imelikku muljet, nagu tahaks midagi varjata. Niisiis.

Kuulutus-Kuulutus!
Sellesinase kuu kahekümne esimesendal päeval, käesoleva nädala laupäeval, leiavad suvepealinnas aset trill ja trall. Toimuvad need ühes ja samas kohas ja ajakava on sätitud nii, et esimene pool õhtut on trill, siis väike vaheaeg, ning siis trall. Lihtne. Vastutuse võtab toimunu eest rühmitus Onud. Kus see kõik toimub, tuleb huvilistel ise välja uurida. Kui suudate koodi, mille annan, ära dešifreerida, siis olete ilmselt huviline ja ühtlasi oodatud.

Kood on selline:
www.kuur.ee

Järgmisele nädalal ette vaadates, veel paar koodi:
www.sossi.ee
www.kochiaidad.ee/?go=al04

Head nuputamist.

Onu Ahto

6 thoughts on “Ansambel Onud sisering lekib!

  1. ei jõudnud trilli ajaks ja ei jõua ka tralliks kohale. aga järgmisel nädala võib juhtuda, et läheb otse vastupidi.

  2. Ettevaatust! Muusikaline koosseis Onud põhjustab pöördumatut heatujulisust ning tantsujalakesi!

    Enne tarvitamist lugeda pakendi infolehte.

    • Tähelepanu! Tegemist on bändiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult internetis olevat veebilehte. Kaebuste püsimise korral või bändi kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga.

  3. Säherduse healoomulise hoiatusega võiksite igat kontserdi alustada kindlustamaks, et kuulajad on kursis võimalike kõrvalmõjudega.

  4. kõrvaltoimed on vältimatud, nendega ei ole mõtet võidelda. need on positiivset laadi. bändi kõrvaltoimed on ka vajalikud või noh kõrvalekalded 😛 ega muidu poleks bänd see mis ta on 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga