Ansambel Onud tegid proovi ja veetsid peredega mõnusalt aega.

Ansambel Onud koosneb väga hõivatud inimestest ja seepärast on iga koosviibimine väljaspool esinemisi suur sündmus. Seekord toimus ansambli koosviibimine Saaremaal puhkemajas “Villa Uueelu”. See on väga mõnus puhkemaja, mis on ideaalne koht väiksema kollektiivi või seltskonnaga  sündmuse korraldamiseks. See on juba traditsiooniks saanud, et igal aastal korraldame ansambliga viisaka õhtusöögi ja mõnusa olemise oma naistele-lastele-elukaaslastele. Et bändi tegemisest oleks perele ka korra aastas rõõmu.

Seekord olime siis enamus aega Uueelul. Mehed tegid sauna ja sauna eesruumis bändi. Naised tegid peamajas süüa ja kantseldasid lapsi. Pidulik õhtusöök toimus seekord Pädastes, mis on siga-giga-mega-kallis koht, aga samas ka super tasemel. Parim restorani külastamise elamus maailmas. Väga meeldiv teenindus ja kõik road tõelised teosed.

Proovis meil väga palju uusi lugusid ei valminud, sest omaloomingulisi vanu lugusid oli vaja meelde tuletada. Selgus, et neid on aegade jooksul päris palju kogunenud. Mõnus  nädalavahetus oli. Tänud kõigile, kes aitasid sündmuse õnnestumisele kaasa: Uueelu pererahvale, Pädaste kokkadele-kelneritele ning loomulikult meie enda naistele-lastele.

Fotol on Onu Kalev proovis tööhoos (PS. kui sa magasid animatsiooni maha, siis vajuta Ctrl + F5).

Onu Kalev proovis

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga