Eraelu segab bändindust.

Suhteliselt pikalt on siin blogis vaikus olnud ja võib jääda mulje, et meil pole midagi enam öelda. Kes meid tunneb, see teab, et meil on alati midagi millegi kohta öelda. Lihtsalt eraelu on hakanud viimasel ajal bändindust segama. Loetlen viimase aja suuremad eraelulised sündmused kronoloogilises järjekorras.

21. mai
Marttil sündis kolmas laps. Sünnitas küll tegelikult Martti naine Merilin, aga nii mitmekülgne noormees nagu Martti, oleks kindlasti ise ka hakkama saanud. Poiss, nimega Sander, sündis Kuressaare haiglas ja on igati sarnane oma isaga. Tema lemmikhobid on magamine, söömine ja arutlemine.

27. mai
Sünnipäev oli kuulsal haridustöötajal ja metsasarve pedagoog-metoodikul Kalev Saar`il. Iginoor Kalev, alias Timmu, sai lisaks muudele headele soovidele kingituseks sellise huvitava vembuvee, millel oli mull sees. Kirjakeeli siis vahuviin. Ühte jooki on ühendatud kahe joogi head omadused, viinalt head maitse ja shampuselt vahutamise omadused.

30. juuni
Kõigile suureks üllatuseks abiellus Koit sama naisega (Kristeliga), kellega ta on juba aastaid koos elanud ja kellele ta on kaks last teinud. Huvitav valik, aga eks ta ise teab paremini. Pulm oli kahepäevane, nagu Tornimäel tänapäeval kombeks. Nõrgad lahkusid esimese päeva õhtul ja tugevad tuli kolmanda päeva esimestel tundidel ära ajada. Pulmas mängis tantsuks ansambel “Lux” ja peale seda keerutas MacBook Pro kõvaketast DJ Ahto Nelliskivi. Kuna nii kuulus DJ alla 1000 inimese ei esine siis ta läks üsna kohe oma treilerisse nina puuderdama ja andis publiku üle oma assistendile, kes on tuntud kui DJ Martti NõuSmõuking.

Isameheks oli Eesti üks tundmatumaid isamehi Kalev Saar-Jüris-Milling, kes tegi selliseid mänge, millest ta ei saanud ise ka aru. Heatahtlik pulmarahvas tegi siiski halva mängu juures head nägu ning teeskles kaasaelamist ning südamest naermist. Suure ja kohmaka fotoaparaadiga tegi pilte Annika Metsla. Hoolimata korduvatest soovitustest ei ole Annika tänaseni endale hea resolutsiooniga nutitelefoni ostnud, millega saaks samuti ilusaid pilte teha ja lisaks veel helistada ning internetis käia. Eelmise sajandi inimestel on endiselt kummaline kiindumus seadmete vastu, millel on ainult üks funktsioon.

Üldiselt oli pulm tapvalt igav. Tundub, et Koidu ja Kristeli sõbrad/sugulased on samasugused nohikud nagu nad isegi. Pruuti ei röövitud, peksa kellelegi ei antud, mööblit ei lõhutud, saun põlema ei läinud, purjus pillimehi ei olnud (kui mõni oligi siis oli ta osavalt pulmakülaliseks maskeerunud) ja “kes sõidab traktoriga kauem otse ilma rooli keeramata” mängu ka ei mängitud.

1.juuli
Ahto kartulipüss ei hakka tööle ja ta otsustab edaspidi võrkpalluri karjäärile keskenduda.

Loodetavasti tsiviilelu nii palju enam ei sega meid ja saab hakata rahulikult jälle bändi tegema.

 

 

11 thoughts on “Eraelu segab bändindust.

 1. Normaalne, kuude kaupa vaikite ja siis tuleb huumorit nii, et hoia ja keela 🙂
  Kirjelduse järgi päris maru elu!
  ainult see kartulipüssi lugu jäi vähe segaseks, Ahto tahtis siis kartulipüssi täpsuslaskmise maailmameistriks saada või mis? Ja mis ajast Kalev Saar`i hellitusnimi Timmu on?
  Aga Koidule Matule ikka jätkuvaid õnnesid!!!

 2. Tänud õnne soovimast.
  Kuna Ahtol eraelu ei ole siis tuli see pastakast imeda. Kartulipüssist laskmine tekkis kavasse Koidu pulma teisel päeval. Kuna Ahto on tuntud meistrimees siis oli tal kartulipüss kohe relvakapist võtta. Paraku ei hakanud see tööle ja õnneks saab perenaine Oinberg-Kelder ka edaspidi kartuliroogasid perele pakkuda, sest ühtegi kartulit taevasse ei lennutatud.

  Kalev on Timmu alates sellest ajast kui ta hakkas esitama tuntud hülge laulu filmist “Siin me oleme”

 3. oot, kas kartulipüss on sama mis rakulka? see kaheharulise oksa vahel kummipael? või on see hernepüssi tehnikal põhinev? tuleb lihtsalt nii suur õõnsus leida, kust kartul läbi sülitada;)

 4. Kartulipüss on kartulipüss ja siin ei ole mingit võrdlust võimalik välja tuua, sest kartulipüss ei sarnane ühegi teise relvaga. Arendamisel on veel kartulipüstol, kartulimardikatõrjekahur.
  Siis saab minna euroopa turule või Türi lillelaadale neid müüma. Kes veel ei tea, siis kartulipüss töötab juukselakiga, mis plahvatab kui tulega lähedale minna ja loomulikult on sinna segatud ka kartul kui laskemoon, mis kuueteist sammu pealt hävitab kõik elava, mis teele jääb. Karmide meeste, karm mäng ja oleks hea kui snaiper poleks eelnevalt kartulimahla tarvitanud.

 5. väga lahe rumala üle naeru heita! aga ehk mõni inimene tegi sel ajal mängumajas nukudele patse, kui teie mööda kartulivagusid sõda mängisite.

 6. Kunagi ei tea, kas ja kes selle postituse põhjal võib teha wikipedia artikli, siis täpsuse huvides tuleks mainida, et enne seda, kui oli võimalik nautida kartulipüssifiaskot toimus siiski ka ansambel ONUD muusikalis-sõnaline etteaste “Miks me omaloomingut ei esita ehk 100 vakka tangusoola”, mille käigus toodi rahvani läbi ONUDE omaloomingu (seda jagus lausa mitmeks setiks!) ansambli kurblooline kujunemine kantrilastest süldisaurusteks.

   • looda sa. ma olen igast bensukast küsinud Kalevi singlit lauluga “Mõeldes sinust”. igal peol suure suuga muudkui lubas. aga ei. tundub et jäängi küsima ja ootama seda.

 7. No tõesti, sain jälle mõnusa kõhutäie naerda!:D
  Seesuguseid postitusi ikka tasub oodata ja loomulikult
  kuhjaga Önne köigile Onudele selliste tsiviilelu saavutuste eest! :))
  Ma ka nüüd täiskohaga saarlane(eksju),niiet ootan külla!! 😀

 8. Nii hea meel on teie kõigi pärast ja palju palju õnne igasuguste asjade ja sündmuste puhul! Jään põnevusega ootama Koidu kolmanda tütre sündimise ja Matu kuldpulmapeo muljeid ning uudiseid ka Ahto kartulirelvade kollektsiooni täienemisest. Kalevi st Timmu “Kui on meri hülgehall” kuulen loodevasti juba paari nädala pärast. Ja siis ma tean, ma teaaan, et tuleb peale kohe selline tunne nagu see laulusõnagi ütleb, noh oletame et peaaegu nii ta ütleb, et “nii hea, nii hea on olla siin…”Ja muidugi Jüri, tema järgi on igatsus ikka juba väljakannatamatult suur:)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga