Head sõbrapäeva onudelt!

Onudel on väga palju sõpru. Soovime kõikidele oma sõpradele “Head teiepäeva!”

Sõbrapäeva puhul väikene sõbrapilt ka Eesti pop-ikoonidest, kus on kõik vanad sõbrad koos.
Pildil on keskelt vasakule ja paremal üle ühe lahku kirjeldades: Borka, Erka, Marta, Kalka, Koika, Ahta, Jürka, Juhka
Pildi autor on Jutta (Mari-Liis)

Ansambel "Onud", Boriss Lehtlaan, Erich Krieger, Juhan Tõhk

 

15 thoughts on “Head sõbrapäeva onudelt!

 1. Palju õnne ikka sulle. Sa oled esimene kommentaator Onude veebilehel. Kui see meil meeles seisab siis katsume sind aukirjaga tänada meie esimesel sünnipäeval.

  • ohoo, mõtlesin isegi, et kuidagi nii vaikne siin aga arvasin, et äkki olen ise rumal ja ei leia teiste kommentaare üles. näed ei ole ikka;)

 2. Tere, luban et ei lisa eriti palju ja ja eriti pikki kommentaare sellele lehele . Praegu ma siin natuke võõrastan ka ja ei julge üldse midagi kirjutada, pean natuke ringi vaatama, siis vaatan edasi 🙂

 3. Kuna meie uus veebileht on veel häälestumise faasis siis võib siin ja seal olla veel konarusi, mis vajavad silumist. Kommenteerimisega on näiteks nii, et vältimaks viagra ja kasiino kommentaariroboteid peab olema kommenteerija mõni varasem sõnavõtt olema heakskiidetud.

  Nii et ärge pahandage kui kõik kommentaarid ei ilmu kohe sekundi pealt. Näiteks Martti, Annika, Pireti ja Meelika kommentaarid ilmuvad edaspidi koheselt, sest nende sõnavõtud on juba heakskiidu saanud.
  Katsun selle kohta hoiatuse ka panna, et mõni kommentaator pahaseks ei saaks, et tema arvamus kohe ei ilmu. Kõik, mis ei ole ilmselge automaatne spämm, on blogisse teretulnud. Kommentaariumisse võib näiteks vabalt kirjutada, et “onud sakivad sajaga ja ott lepland on täiega kjuut”. Meile on inimeste arvamus püha ja me ei modereeri midagi.

   • Nähh..ma tõin lihtsalt näite. Mis ulmeline avaldus nüüd järgmiseks tuleb? “Metsasarv on viisipill” või “Flöödi saund ei sisalda tegelikult 50% täiesti muusikavälist sahinat.”

    • no lihtsalt nii uhke tunne on, et väljavalituks osutusin ja kõik mu kommentaarid valimatult kohe kõigile lugemiseks lähevad. Ja kuigi ma võin väga inglikese mulje jätta;) tulevad ka üle minu huulte teinekord julgemad avaldused nii, et vaadake ette!

     • Naine ja lapsed hoiavad mind praegu kätest ja jalgadest kinni, et ma ei modereeriks seda viimast meelika avaldust. Ühe käega ulatun praegu napilt kommentaari kirjutama.

 4. kui kaua see koduleht siin nüüd olnud on siis (kindlasti on info suurelt punasega kuskil siin samas kirjas, aga ma põen õpitud abituse sündroomi )? ma ei tea kaua ma oleksin oodanud, et http://www.onud.com lehele viie ilusa mehe pilt ette tuleb 😀
  muudkui sisestasin just sellist asja aadressribasse 😛

  • Mitte väga kaua. Samas see http://www.onud.com on ka mingi huvitav leht.
   Ma näen seal sellis teksti:
   Smugglers/Traffickers bring women to new countries to work for little or no money.
   If caught by the police, the woman should be:
   Sent back to her home country
   Be allowed to stay in the new country and protected
   Don’t Know / Don’t Care

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga