Palju õnne staažikas Aasta Muusik ja Onude sarikas Kalev

Onu Kalevil on täna sünnipäev. Seda aga ei juhtu sugugi iga päev. Ja et täna on eriline päev, siis guugeldame Kalevi terviseks. Tänapäeval arvatakse, et inimese tänaseni maapallile surutud jälje suurust ja olulisust näitab just google otsingutulemuste number. Kalevil on see 993 000. Pole paha. Tegelikult küll 992 999, kuna suhteportaal Flirtic konto omanik paistab olevat tänase päevakangelase seiklushimuline nimekaim.  Kalev on niisiis palju teinud ja palju näinud. Aga kas ikka kõik oluline on internetis kirjas?
Kas ei jää olulisimad asjad infovoolust kõrvale?
Googlest leiame viite, et Kalev on eesti muusik, ansambli Lehmakommionud ja Onud liige, aga kas on sõnagi sellest, et palju aastaid on Kalev vaenlasi trotsides ennastsalgavalt meie riigi eest Eesti Kaitseväe Orkestri ridades seisnud. Veel vähem on internetis kirjas, et eelpoolnimetatud muusikakollektiiv hindas tänase sünnipäevalapse teeneid nii kõrgelt, et suure üksmeelega hääletati Kalev ka omal ajal Aasta Muusikuks. Samuti ei ole guugli sekretärid endale siiamaani selgeks teinud, millist rolli Kalev ansamblis Onud tegelikult mängib. Kahtlustan, et nad pole meie bändi kunagi kuulamaski käinud. Aga ise viitavad, nii et vähe ei ole. Nad ei tea, et Kalev on meie bändis palju rohkem, kui trummar. Palju rohkem, kui laulja. Palju rohkem, kui esinemiste järjestaja. Palju rohkem, kui transamees. Palju rohkem, kui hea sõber. Palju rohkem, kui tellijatega suhtleja. Kalev on ansamblitelgi vai. Ta on ansamblimaja vundament , kandev sein ja sarikas. Aga kui googeldada sarikas, siis pole seal Kalevist sõnagi. Seega, ärge otsige teda internetist,  otsige parem Jõesuust. Kalev ei ole pelgalt ikoon ja keegi kauge Tori vallalehe kaanelt, ta on lihast ja luust inimene. Ja ka tal on palju õnne vaja.

Niisiis: Palju Õnne!

Kalev on ansambel ONUD sarikas

1 thought on “Palju õnne staažikas Aasta Muusik ja Onude sarikas Kalev

  1. väike täpsustus, Kalevit ei valitud tookord mitte lihtsalt Aasta Muusikuks vaid lausa Aasta Sõjaväemuusikuks!!! Suurt õnne, Kalev!!!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga