Kalev alias Timmu laulis Liinaga duetti.

Ei juhtu sageli, et saad mõnda laulu esitada koos selle originaalesitajaga. Kalev on sündinud erilises õnnesärgis. Ta esitab bändis ainult kahte laulu solistina aga mõlema laulu originaalesitajad on ansambliga Onud laval olnud. Viimati esitas kalalaeva madrus Kalev alias Timmu tuntud laulu merest, mis on hülgehall, kui lavale tõttas jooksujalu filmist “Siin me oleme” tuntud peretütar Liina. Liina on tänapäeval juba veidi vanem kui filmis, mis esilinastus Eesti Televisiooni ekraanil 1979 aastal, aga hääl on tal endiselt hele ja laulusõnad hästi peas. Elu on ikka täis üllatusi. Kalevile peaks andma mõne Madonna või Lady Gaga loo laulda. Eks ole näha, kas tema originaali-magnet siis ka töötab.

Postitatud rubriiki Onu Martti, positiivne. Talleta püsiviide. Kommenteeri või lisa trackback-viide: Trackback-viite URL.

Üks kommentaar

  1. Piret
    Lisatud juuli 12, 2012 kell 08:22 | Püsiviide

    ei võinud helistada, et oleks jooksuga kuulama tulnud. kõike tehakse alati salaja.

Lisa kommentaar

Sinu e-posti ei avaldata ega jagata kunagi published nor shared.

Võid kasutada järgmisi HTML märgendeid ja atribuute <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  • Onud Facebookis