Kas Gerli Padar ja Onud on jälle koos?

20. augustil toimub teist korda sündmus “Vaba Rahva Laul”. Tegemist on Kuressaare lossihoovis toimuva suure rahvapeoga, kus saab laulu kuulata ja ise kaasa ka laulda. Seekord võib juhtuda, et lavalaudadel on näha ansamblit “Onud” koos Gerli Padariga. Korraldajate poolt käivad läbirääkimised. See oleks suur au ja väljakutse esineda tuntud ja tunnustatud naislauljatariga koos. Onud on igatahes ärevil ja käivad rahutult ümber Orissaare kultuurilao ning vaatavad kiikriga, kas Gerlit on juba näha Väina tammi peal tulemas või mitte. Igaks juhuks õppisime juba kõik Gerli poolt kunagi esitatud laulud pähe, et olla valmis esinemiseks. Kõige raskem on lastemuusikal “Meisterdetektiiv Lotte” fagoti partii pähe saada.

Hoiame pöidlaid pihus ja ootame Gerlit kadakapuust võinoa ning koduõllevaadiga Väina tammi Orissaare poolses otsas.

Asja on kajastanud ka Saaremaa hittajaleht Saarte Hääl.

 

2 thoughts on “Kas Gerli Padar ja Onud on jälle koos?

  1. Vastame! Kuuldused vastavad tõele! Väga tahaks näha ja kuulda Gerlit koos Onudega Lossihoovis koos rahvaga laulmas!!!

  2. 20. augustil 2013. aastal toimunud Vaba Rahva Laulul koos Gerli Padariga esinenud Onud tõestasid järjekordselt, et nad on väga paljuks võimelised. Saarlane olla on uhke ja hää!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga