Kolm on kohtu seadus. Tere tulemast Ruudi!

Onude eraeludes on palju põnevat vahepeal toimunud. Üks põnevaim sündmus lähiminevikust on kindlasti see, et Onu Koit sai kolmekordseks isaks ja perre sündis kolmas laps. Tänaseks on kollane ajakirjandus poisi nime ka välja uurinud. Tema nimi on Ruudi. Ruudi sündimise lugu laseb aimata, et sellest mehest tuleb üks kiire Saaremaa mees ja võib juhtuda ka, et bändimees. Koit ise oli hetkel just Onudega ühes pulmas esinemas kui saabus teade, et Ruudi otsustas nüüd tulema hakata. Samal päeval olid arstid just Kuressaaares öeldnud, et “äi täna ei juhtu siin küll mette midagi”. Küsi siis veel arstide käest. Oleks pidanud kohe Ruudi käest küsima, et millal ta plaanib tulema hakata. Igatahes Koidu Subaru, Tuule Laevade praam, Orissaare kiirabi ja ma ei tea, kes kõik veel, tegid oma parima, et Ruudi tulemise ajaks kohale jõuda, aga ei olnud keegi neist nii kiire kui Ruudi. Ruudi näitas kõigile pikka nina ja tuli kodus supsti diivanile. Võttis kohe puldi kätte, pani lastesaated käima ning hakkas siis ema lohutama, et küll me selle uue diivani raha ka suudame koguda kui ma kohe potil hakkan käima ning mähkmeid ostma ei pea. Kuna Ruudi on kiire poiss, siis otsis ta ema aiphõuni abil kohe internetist hea diivani. Ühesõnaga kõik läks kiiresti ja hästi ehk hästi kiiresti. Arstid vedasid Ruudi kiirabiga kodust Kuressaare haiglasse ka, et kontrollida kas nende aparaadid ikka töötavad korralikult. Selgus, et aparaadid on töökorras ja kõik tulukesed ning kõverad liiguvad nagu õlitatult ning aparaadid häälitsevad rahulikult. Jumal tänatud, et aparaadid ikka korras on, sest need maksid ikka päris palju raha ja oleks kole kahju kui midagi jälle katki oleks olnud. Hakka siis jälle korjandusi korraldama või Euroliidust raha juurde nuiama. Aparaadid kõik kontrollitud, lasti ema, laps ja (lõpuks) haiglasse jõudnud isa koju tagasi puhkama ning muljetama.

Tere tulemast Ruudi ja kõike head eluks!

PS.
Intervjuu isaga lubas aimata, et Ruudi ei pruugi sugugi pesamunaks jääda. Eks aeg annab arutust. Õlletehase käivitamine võtab Koidult palju aega ja energiat, aga ehk jõuab kahe pruuli vahel lapsi ka teha. Tehas on kohe kodu lähedal ja pole vaja kaugele tegema minna.

PPS.
Blogi toimetusel ei ole hetkel Ruudist ühtegi pilti, aga internetis on Ruudi kohta juba päris palju informatsiooni. Tänapäeval on juba enne inimese sündimist võrk temast infot täis.
Eesti lastefilmist tuntud Ruudi.
Hollywoodi multifilmist tuntud Ruudi.
Lemmiloomapood “Ruudi” Kuressaares.
Diivanikomplekt “Ruudi”
jne.

1 thought on “Kolm on kohtu seadus. Tere tulemast Ruudi!

  1. Palju , palju õnne kogu perele ! Koit , Sa oled fantastiliselt tubli ! Kes palju teeb , see palju jõuab . Sina teed ja jõuadki 😉 KÕIKE ! Ja oled ka fantastiline ONU 😉 Kindlasti ei oleks Sa nii jätkusuutlik kui ei oleks toetavat meeskonda ehk teisi ONUSID 😉 ( Kalev, Ahto , Jüri , Matu ) Suur ühine pere 😉 Jaksu kõigile ja ikka vapralt uutele tegemistele vastu .Kallistan kõki .

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga