KUNI KOLM ÜHES PEOLAHENDUS!

Meenutuseks üks hingedepäeva luulerida:

Oo hingede öö,

Oo surnute öö.
Taamal kährik suviõuna sööb,
Oo, kuis olen tööl…
(A.Tunnel 1976a.)

Paljudel meist on korduvalt tekkinud küsimus, millega täita tühimik, mis on tekkinud hingedepäeva ja Mardipäeva vahele? Onudel on hea meel pakkuda välja väheunikaalne „kuni kolm ühes“ lahendus. Kui te külastate sel laupäeval 10. novembril Läänemaad Hanila valda Kõmsi rahvamaja, siis leiate end peolt, kus oma 25. sünnipäeva tähistab Läänemaal Hanila vallas Kõmsi rahvamajas asuv Kõmsi rahvamaja! Kuid see ei ole veel kaugeltki kõik.

Kõmsi rahvamaja saal

Kõmsi rahvamaja saal ootab täitumist 10.novembril. Meeskond on vasakul ja naiskond on paremal. Peale alguse vilet algab korralik tantsuvõistlus.

 

Kui tulete Läänemaale Hanila valda Kõmsi rahvamajja, Kõmsi rahvamaja 25. sünnipäeva tähistama, siis saate ühtlasi osa ka Läänemaal Hanila vallas Kõmsi rahvamajas tegutseva rahvatantsurühma Haniale 25.aastapäeva tähistamisest. Ära nüüd enam kaua kahtle, sest Läänemaal Hanila vallas asetseva Kõmsi rahvamaja saal ei ole kummist ja 300-le esimesele on lubatud piletiga legaalne sissepääs! Kuid ka see ei ole veel kõik.

Et olla kindel enda hubasesse peomellu pääsemises, võta igaks juhuks ühendust Läänemaal Hanila vallas Kõmsi rahvamajas töötava Läänemaa Hanila valla Kõmsi rahvamaja juhataja Lea´ga ja küsi temalt hea´ga, kas on veel võimalust pääseda 25 aastat tagasi Läänemaale ehitatud Hanila valla Kõmsi rahvamaja 25. Aastapäeva tähistamisele ja mitte väga juhuslikult samal ajal Läänemaal Hanila vallas Kõmsi rahvamajas tegutseva rahvatantsurühma Haniale 25. aastapäeva tähistamisele pühendatud tantsupeole? Miks me sellest kõigest räägime? Sest ka see ei ole veel kõik!

Nimelt astub eelpool korrutatud peol oma tantsulise programmiga üles ka ansambel „ONUD“ ! Tahaks siin juures mainida, et see on ansambli „ONUD“ elu esimene ülesastumine Läänemaal Hanila vallas Kõmsi rahvamajas! Seega ärevust kui palju.

Pidu algab Läänemaal Hanila vallas Kõmsi rahvamajas hoogsa eeskavaga laupäeval 10.novembril kell 20.00.
Pilet on ainult 5 eurot, aga täpse info, kus pidu toimub, saate juba Lea´lt, kes on pärit kuskilt sea´lt.
Tel: 525 3236
leamaeorg@gmail.com

Kohtumiseni Läänemaal Hanila vallas Kõmsi rahvamajas!

Onud

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga