Muusika ja laulusõnad

Ansambel “Onud” läbi aegade salvestatud looming. Kolmekuise bändi kohta on 1 lugu päris hea tulemus. 2012 aasta lõpuks oleme lubanud plaaditäie laule salvestada.

Jalaga trampivat liblikat

4 thoughts on “Muusika ja laulusõnad

 1. Tere, armsad ONUD!

  Olen lummatud Teie ettastest ja suurepärasest lauluoskusest. Paraku olin nii üllatunud, et kuidagi ei meenu laul ega laulusõnad. Mäletan ainult, et oli superilus ;). Seega ongi minu palve järgmine:
  Märgusõnaks on Vähegi Viitsijate päev Haapsalus. Laulsite mulle imeilusasti peale pidu ühe meesterahva soovil. Sooviksin väga neid laulusõnu või veel parem – ehk saate mulle selle laulu saata enda esituses. Ehk on teil mõni video või helisalvestis? Oleksin väga õnnelik, kui mingilgi moel minu soovi täidate.
  Jätkake samas vaimus! Te olete parimad! 🙂

  Vastust ootama jäädes ja ette tänades,
  Angelika

  • Kahjuks ei ole meil kohe pakkuda ei ühte ega ka teist. Laul on pärit Kollane Allveelaev G repertuaarist ja peaks kandma pealkirja “Südame löögid”. Oleme seda aastaid peast esitanud ja hetkel ei ole sõnu ka elektrooniliselt pakkuda ning puudub ka salvestus meie enda esitusest. Jääb üle ainult Onude esinemisi külastada, sest seda laulu esitame enamasti igal esinemisel.

   Onud

 2. No muidugi külastaks Onude esinemisi ikka ja jälle, ja veelkord ikka ja jälle… kui aga ometi teaks, kuhu suunda nädalavahetusel rattad keerata. Ehk siis: palun andke kodukal märku, kui avalik pidu tulekul.
  Südame löögeldes ette tänus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga