Muusika ja laulusõnad

Ansambel “Onud” läbi aegade salvestatud looming. Kolmekuise bändi kohta on 1 lugu päris hea tulemus. 2012 aasta lõpuks oleme lubanud plaaditäie laule salvestada.

Jalaga trampivat liblikat

4 Kommentaarid

 1. Angelika Puda
  Lisatud jaanuar 29, 2013 kell 19:35 | Püsiviide

  Tere, armsad ONUD!

  Olen lummatud Teie ettastest ja suurepärasest lauluoskusest. Paraku olin nii üllatunud, et kuidagi ei meenu laul ega laulusõnad. Mäletan ainult, et oli superilus ;). Seega ongi minu palve järgmine:
  Märgusõnaks on Vähegi Viitsijate päev Haapsalus. Laulsite mulle imeilusasti peale pidu ühe meesterahva soovil. Sooviksin väga neid laulusõnu või veel parem – ehk saate mulle selle laulu saata enda esituses. Ehk on teil mõni video või helisalvestis? Oleksin väga õnnelik, kui mingilgi moel minu soovi täidate.
  Jätkake samas vaimus! Te olete parimad! 🙂

  Vastust ootama jäädes ja ette tänades,
  Angelika

  • Onud
   Lisatud jaanuar 30, 2013 kell 09:04 | Püsiviide

   Kahjuks ei ole meil kohe pakkuda ei ühte ega ka teist. Laul on pärit Kollane Allveelaev G repertuaarist ja peaks kandma pealkirja “Südame löögid”. Oleme seda aastaid peast esitanud ja hetkel ei ole sõnu ka elektrooniliselt pakkuda ning puudub ka salvestus meie enda esitusest. Jääb üle ainult Onude esinemisi külastada, sest seda laulu esitame enamasti igal esinemisel.

   Onud

 2. Onude Fänn
  Lisatud jaanuar 31, 2013 kell 21:46 | Püsiviide

  No muidugi külastaks Onude esinemisi ikka ja jälle, ja veelkord ikka ja jälle… kui aga ometi teaks, kuhu suunda nädalavahetusel rattad keerata. Ehk siis: palun andke kodukal märku, kui avalik pidu tulekul.
  Südame löögeldes ette tänus

 3. fänn
  Lisatud juuli 27, 2013 kell 21:03 | Püsiviide

  Tere! Ma tean ,et teil on nii palju laule, aga miks need siin üleval pole.

Lisa kommentaar

Sinu e-posti ei avaldata ega jagata kunagi published nor shared.

Võid kasutada järgmisi HTML märgendeid ja atribuute <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 • Onud Facebookis