Onu Kalev Saar tähistab täna sünnipäeva!

Hoolimata jahedast ilmas lendab täna palju sooje soove Pärnumaale, kus on Onu Kalev. Uskumatu aga tõsi, täna on sünnipäev Tori vallavolikogu liikmel ja Vändra Muusikakooli pedagoogil Kalev Saar`il, kes on peaaegu sama kuulus nagu teinegi Pärnumaa mees Hillar Kohv.

Kalev mängib ansamblis “Onud” trumme ja laulab heleda häälega ning on üle Eesti tuntud ka oma räpi-projektiga, kus ta kasutab esinejanime M.C. Kalla. Kalev on Onude hulgas ainus maine märk ja tasakaalustab kenasti teisi tulisemaid tegelasi ning hoiab Onude vaimse balansi hästi tasakaalus ja maandatud. Kui on soov Onusid esinema tellida, siis on just Kalevi kõlav bariton see, mis kostab mahedalt läbi mobiilikõlari ning jahutab tellijate kuumi ja ülekeevaid soove suurte rahanumbrite ning konkreetsete kellaaegadega.

Koos Kaleviga on samal kuupäeval sündinud ka üks teine Eesti (tänaseks manala mees) muusika suurkuju Eino Tamberg. Samal kuupäeval on sündinud veel palju tunnustatuid inimesi nagu näiteks ajaloolane David Vseviov, kirjanik Kaur Kender ja näitleja Christopher Lee.

Sünnipäeva tervituseks sobibki siia ilus pala Eino Tambergi loomingust, mida esitab Stockholm Brass. See sobib siia mitmel moel hästi. Algatuseks iseloomustab see hästi Kalevi meeleolusid kui ta vaatab värskeid mutimullahunnikuid oma vast niidetud murul ja teiseks mängib selles brassis metsasarve ilus naisterahavas, kes meenutab välimuselt ja metsasarve mängimise tehnika poolest Meelikat. Meelika on Kalevi metsasarve kolleeg ja üks paljudest Kalevi headest sõpradest.

Palju õnne Onu Kalev!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga