Onud mängivad Tornimäe rahvamajas!

On jaanipäeva aegne pühapäev. Sooja (või peaks ütlema jahedust) on õues 12 kraadi ja vihma tuleb ka aegajalt. Sellel aastal on nii hästi sattunud, et alguses on nädalavahetus ja siis veel kaks riigipüha päeva veel otsa ka. Kes soovib rahulikult Saaremaal jaanikot pidada, sellel on neli päeva aega seda teha. No aga seda te teate ju kõik isegi.
Kuna õues ei ole tänavu ilma mägironija või sõjaväelase erivarustuseta jaanitulel suurt midagi teha, siis Onudel on pakkude ka tubane ja hubane alternatiiv.

Täna 22.juunil toimub Tornimäe rahvamajas kohvikõhtu, mis on küll korraldatud Tornimäe Põhikooli 160 juubeliks, aga mis on täiesti avalik pidu.
Pidu algab 20.00, pilet maksab 12 eurot ja kõik on oodatud tantsima. Jaanituld ei tohi saalis teha, aga kindlasti on rahvamaja saalis täna soojem olla kui õues vihmast susiseva lõkke ääres.

Jalgpall pidi ka täna väga igav olema. Belgia, Venemaa, Lõuna-Korea ja Alžeeria peatreenerid teatasid ühisavalduses, et kuna jõuvarusid on vaja finaaliks hoida, siis nad lähtuvad täna ainult totaalsest kaitsemängust. Kuna ükski meeskond üle väljaku keskjoone ei lähe, siis jäävad ära ka ohtlikud vigastused, kollased kaardid ja väsitavad kiirrünnakud.

Näeme õhtul Tornimäel tantsusaalis!

ansambel onud tornimäe rahamajas 22.juunil. Pilet 12 eurot.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga