Prožektorivalgel vihtlejad Onud

Suur sügis on käes ja niiskes prooviruumis kipuvad kondid kangeks jääma ning jooksva kimbutama. Nii otsustasidki Onud haruldast loodusnähtust, kahte täisprožektoriööd Saaremaal, ära kasutada ja tulevad oma hämarast pesast välja prožektorivalgele luid ja (bändi)liikmeid soojendama ning lavale vihtlema.  Vanarahvas räägib, et kes sellist imeasja nägema juhtub, seda ootab ees vähemalt seitse aastat õnnelikku armastust, helin hinge sees ja pangalaen. Selge, et nii salajane vaatepilt avaneb ainult väga vähestele ja väljavalitutele, seega, kui Sa seda postitust näed, siis oled vähene ja väljavalitu. Teised näevad siin muinasjuttu konnast, kellel oli tavalise pea asemel helipea.

Niisiis – võtke riidest lahti ja tulge meie sekka. Higi garanteerime.  Nii reedel, kui laupäeval!!!

Postitatud rubriiki avalikud esinemised, Onu Ahto. Talleta püsiviide. Kommenteeri või lisa trackback-viide: Trackback-viite URL.

Lisa kommentaar

Sinu e-posti ei avaldata ega jagata kunagi published nor shared.

Võid kasutada järgmisi HTML märgendeid ja atribuute <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  • Onud Facebookis