Pulmad.ee kokkutulek Taagepera lossis ja tegijate valimine

Pulmad.ee kokkutulek
Laupäeval, 29. septembril toimus Taagepera lossis pulmad.ee tegijate kokkutulek. Sündmus oli mõeldud pulmaliste ja tegijate ühisürituseks, kus mõlemad said siis kontakte järgmiseks pulmahooajaks. Kuna pulmapaare oli suhteliselt vähe, siis kujunes sündmus rohkem tegijate lõõgastumiseks. Esinesid ansamblid Plingers ja Sleepwalkers ning Alen Veziko koos oma bändiga. Bändid olid head ja tegid head muusikat ning tantsijaid jagus ka viimaste lugudeni.

Ansambel Onud astusid pulmad.ee sündmusel üles oma perfomance`ga. Seekord olime väljas vaskpuhkpillikvarteti jukeboksiga, koosseisus:
Ahto Nellis – trompet, laul
Koit Kelder – althorn, laul
Kalev saar – metsasarv, basstrumm, hi-hat, laul
Martti Nõu – tuuba, laul

Esinesime nagu live-jukebox.  Seisime pimedas nurgas puhkpillidega ja jõime “kohvi”.  Kui tuli loo koodiga SMS, siis panime tuled põlema ja esitasime tellitud loo. Selleks, et rahvas teaks lugusid tellida, jagasime flaierid koodidega laiali. Jukeboks töötas hiliste õhtutundideni ja sõnumeid õnneks ikka tuli. Lubasime loosida ka tellijate vahel mälupulga, aga kuna bändid mängisid nii kaua ning loosimine lavale ei pääsenud, siis jäi pidulik loosimine ära. Loosimise võitnud telefoninumber  hommikul enam kõnedele ei vastanud. Ühe mälupulga andsime siiski pulmafotograafile, kes on ülemaailma tuntud nime all Mari Pukk ja kes tellis väga palju lugusid Onude jukeboksist. Taagepera loss, selle söögid ja kaunis perenaine Kerli, esinesid ikka oma tuntud headuses. Hea meel oli naljajuttu veeretada orkestripoistega Plingersist ja Sleepwalkersist. Ühesõnaga, igati meeleolukas sündmus ja toredad inimesed.

Jõudu Virgole, kes ikka neid sündmusi korraldab, ja tänud kõigile, kes Onude jukeboksist lugusid tellisid.

Fotosid sündmusest näeb nendel lehtedel ja kui keegi veel teab lehti, siis pange link kommentaaridesse.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3608288298435&set=t.750719434&type=3&theater
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151167091944435&set=a.10151019414604435.442293.750719434&type=1&theater
http://blog.marifoto.ee/2012/10/pulmad-ee-kommuuni-kokkusaamine-taagepera-loss/

Tegijate valimine
Ema hoiab mind ikka kursis, kuidas edeneb plmad.ee hääletamine. Millisel positsioonil keegi hetkel on jne. Kui keegi soovib ka oma hääle tegijatele anda, siis praegu saab seda veel teha portaalis pulmad.ee
Bändidest ma ei oskaks ise kedagi valida. Ennast pole viisakas valida ja teised on kõik nii head, et ei oska valida.

1 thought on “Pulmad.ee kokkutulek Taagepera lossis ja tegijate valimine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga