Suhu kulda ja pähe hõbedat Onu Koit!

Täna laulavad Saaremaal linnud eriti rõõmsalt ja ainult ansambel Onud viisijuppe, sest Onu Koit saab täna ametlikult ühe aasta võrra väärikamaks. Mitte lihtsalt väärikamaks, vaid ümmargune number 35 särab täna Kaali järve ja Kuressaare lossihoovi kohal nii kaugele, et isegi hiidlased jooksevad randa kokku seda imet vaatama. Mida soovida lisaks õnnele ja tervisele, mida tavaliselt ikka soovitakse ja mida me nii kui nii Koidule kõik soovime. Vaatame, mida taevased tähed ja planeedid Koidule täna soovitavad.

Delfi horoskoop

Tunnete täna põhjendamatult hirmu selle ees, et teie vastu ollakse ebaõiglane. Püüdke oma sisemise jõu abil vabaneda nendest kompleksidest.

Postimehe horoskoop

Ole valmis headeks sõnumiteks ja muudatusteks. Nendega seoses pead aga langetama otsuse, kus pead arvestama minevikus tehtud vigadega.

EestiPäevaleht

Su peas on palju uusi ideid, mis suurendab sinu auahnust ja saavutusvajadust. Seega oled vaidlemise ja enesetõestamise meeleolus.

Eesti Ekspress

Kindel on vaid see, et igav sul praegu küll ei hakka – sind mõjutavad tugevalt mitmesugused planeediseisud. Lähtu võimalusterohket, ent samas ka riskantset ajajärku kasutades iseenda sisemistest vajadustest.

Armuliin.com

Tunned, et vajad vaimutoitu – seega võid haarata mõne raamatu järele, mis toidaks su hetkel vägagi aktiivset fantaasiat. Samas võid ka ise midagi kirjutada – proovi, sest hetkel oled heas vaimses vormis!

Iltalehti.fi

Saatat olla pienissä taloudellisissa vaikeuksissa, mutta tilanne korjautuu erikoisella tavalla. Varmista, että olet hyvissä väleissä myös vihamiehesi kanssa.

bbc.co.uk

The planets will boost your efforts to receive more of what you want, and your expertise at getting things underway will be in huge demand, especially between July and October. You rarely accept life’s ‘nos’, but don’t expect every ‘yes’ to be the correct answer. After May, a new project looks promising.

Kõik need on head ja konkreetsed soovitused, mis kuluvad juubilarile marjaks ära. Täna läheb siis vägevaks peoks ja Orissaare ööklubid saaksid kõik läbi tantsitud kui seal (või siis siin) mõni olemas oleks.

Palju õnne Koit sünnipäevaks!

Soovivad ansambel Onud liikmed perede, sugulaste, sõprade, tuttavate, fännide ja koduloomadega.

2 thoughts on “Suhu kulda ja pähe hõbedat Onu Koit!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga